Bilinmiyor

GPS Satellite Live Haritalar Navigasyon ve Yön

brodies-buds
9.06MB
Mağazadan İndirilenler 25 - 50
Sürüm 1.0.5 4 ay önce

GPS Satellite Live Haritalar Navigasyon ve Yön açıklaması

GPS uydu canlı haritalar navigasyon rota bulucu uygulaması gibi çalışır ve bir hedef bulmak veya gerçek zamanlı konum göstermek. GPS uydu haritalama özelliği olan navigasyon cihazı, global uydu dünya haritası üzerinden tüm yerlerin sokak görünümünü keşfetmenize ve parmak dokunuşuyla gps navigasyonunu bulmanıza yardımcı olur. GPS uydu canlı haritalar navigasyon mevcut konum, 3D uydu haritası, rota bulucu ve canlı dünya haritası üzerinden navigasyon sağlar.
Uydu haritaları görünümü sokak canlılarını canlı harita verileriyle birleştirerek kullanıcıların istedikleri konum hakkında güçlü bilgiler edinmelerini sağlar. GPS uydu canlı navigasyon navigasyon ve yönü, rotaları ve navigasyonu olan dünyayı net bir şekilde görmek için tek bir tıklatmayla dünyayı keşfetmenizi sağlar.
canlı sokak görünümü: -
GPS uydu takibi ve cadde görünümü yönü uygulamasında, ses gezginini kullanabilir ve istediğiniz hedefi sesli arama yapabilirsiniz. Acele alandaki otomobil sürücüsü ve diğer taşıyıcılar için çok kolaydır. Benzer şekilde, yollardaki canlı trafiği, kalabalık alan ve trafik sıkışıklığı alanını, yol durumunu veya GPS uydu izleme görünümü yönü ile canlı trafik güncellemelerini canlı olarak görebilirsiniz.
GPS rota bulucu: -
Sokak görünümü dünya haritaları ve navigasyon canlı canlı size aranan yer alanının gerçek görünümünü göstermek için bir android uygulaması. Bu uydu haritası navigasyon aracını kullanarak yakındaki konumlarınızı, ziyaret etmek istediğiniz alanları, gitmeniz gereken yerleri keşfedin. Elinizde dünya çapında GPS izlemesi var, rota bulucu izleme haritaları olarak android akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanın ve kendi yerinizi arayın.
pusula:-
Aygıtın kuzeye doğru gerçek zamanlı yönlendirmesini gösterir
Coğrafi kutup ile manyetik kutup arasında geçiş yapabilme
Konum koordinatlarını göster (boylam, enlem).
En iyi doğruluk için GPS veya ağ konumunun kullanılması
Konum adresini göster
Güzel ve modern malzeme tasarım stili
uydu görüntüsü: -
Canlı haritalar uydu görüntüsü hd, ana caddelerin ve sokakların ayrıntılarını görüntüler. Bir uydu görüntüsü dünya haritası, başlangıçta GPS ve İnternet'in etkinleştirilmesini gerektirir. Küresel uydu dünya haritaları uygulaması, her iki işlevi de görmek için panorama 3d görünümü aramanıza, canlı haritayı aramanıza ve bölgenizdeki caddeyi canlı görmenize izin verir. GPS uydu canlı haritaları navigasyon ve yön, cadde, dünya rehberi, dünya haritası, gerçek zamanlı trafik ve haritalardaki canlı görüntü hakkında bilgi araştırır.
yakın yerler:-
Yakındaki caddeleri göster ve yakındaki yerleri hızlı bir şekilde tanımlamak için yakındaki yerleri bulmaya ve bu bölgelere gitmeye izin ver, banka, bar, benzin istasyonu, hastane, otel, sinema, restoran, süpermarket gibi size en yakın yerleri gösterir. tiyatro ve taksi. Canlı uydu haritası seyyare yerküre, bulunduğunuz yere olan mesafeyle birlikte tıkladığınız kategorideki tüm işletmelerin tam bir listesini gösterir.
sesli navigasyon: -
Canlı uydu görüntüsü ve GPS uydusu canlı paps navigasyon ve haritaların yön bulma özelliği ve sesle gezinme özelliği sesle rotaları keşfeder. Sürüş rotası navigasyonu, başlangıç ​​noktasından diğerine uydu görünümü ve haritadaki tipik görünüm yoluyla gitmenize yardımcı olur.
Özellikler:-
GPS uydu dünyası ücretsiz yollar bulucu uygulaması
2D ziyaretçi rehberi ve rota planlama
Yol tarifleri, navigasyon ve sokak haritası görünümü alın
Dönüş navigasyon ve rota güncelleme
GPS yol tariflerini ve izleme haritalarını alın
Rota boyunca mesafeyi ve seyahat süresini göster
Sokak görünümü panorama ve dünya haritası alın
Çevremizdeki yerler gerçek navigasyon haritası canlı
Birinin evini veya başka bir yeri uydu üzerinden görüntüleyin.

Daha fazla göster

GPS Satellite Live Haritalar Navigasyon ve Yön için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

0
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

GPS Satellite Live Haritalar Navigasyon ve Yön ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 0
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
brodies buds mağaza avatarı
brodies-buds Mağaza 14 13.63k

APK hakkında GPS Satellite Live Haritalar Navigasyon ve Yön bilgi

APK Sürüm 1.0.5
Uyumluluk Android 4.4+ (KitKat)